W Co Się Bawić
Newsletter

Muzyczna zabawa z Piano Summer Games.

20 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Ciekawa aplikacja dla dzieci i dorosłych dostępna za darmo!

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie zakończone. Zimowe zawody w Soczi dopiero za dwa lata. Jeśli brakuje Wam atmosfery międzynarodowej rywalizacji, polecamy zainstalować na tablecie Piano Summer Games.
To darmowa aplikacja, dzięki której w sposób miły i przyjemny nauczycie się wygrywać na pianinie hymny wielu państw. Pomoże Wam w tym skacząca po klawiszach, sympatyczna, starsza pani. Po zakończeniu treningów możecie wystartować w muzycznych zawodach i zdobyć dla swojego kraju kilka złotych medali.

Aplikacja podoba nam się z kilku względów: jest darmowa, zabawna i edukuje. Grę można trenować na iPadzie, ale także na własnym instrumencie!

 

 

Uwaga! Korzystanie z aplikacji wymaga pomocy rodziców. Naszym zdaniem warto poświęcić chwilę wolnego czasu, by usiąść z maluchem do „klawiatury” i zainteresować go muzyką. Kto wie, może będzie to początek prawdziwej pianistycznej przygody naszego dzieciaka.

 

Zainteresowanych odsyłamy do filmu:


 

Piano Summer Games - Play National Anthems
Piano Summer Games – Play National Anthems
Twórca: JoyTunes
Cena: Bezpłatna
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.