W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: 123 Szukasz Ty. Polska gra dla dzieci na iPhone’a i iPada.

9 lipca 2013 napisany przez Ania

Jeśli zależy Wam na rozwijaniu spostrzegawczości Waszego malucha, zainstalujcie mu na tablecie polską aplikację 123 Szukasz Ty. Ta kolorowa pozycja wesprze najmłodszych w ćwiczeniu koncentracji uwagi.

 

Użytkownicy mają za zadanie odnaleźć ukryte na obrazkach przedmioty. Każda plansza jest kolorowa i pełna drobnych elementów. Trzeba wykazać się cierpliwością i spokojem. Poziom trudności zadań w sam raz dla maluchów poniżej 5 roku życia.

W apce zabrakło mi systemu motywującego do wytrwałej pracy. Przydałyby się jakieś „stickersy”  albo odblokowywanie ukrytych plansz – cokolwiek, co przekona maluchy, że warto ćwiczyć dłużej. Miło byłoby również zobaczyć w apce śmieszne animacje, jako nagrodę po poprawnym wykonaniu zadania.

O obsłudze nie powiem złego słowa. O bezpieczeństwie również – ikonki Facebooka i Twittera są skrzętnie zabezpieczone przed ciekawskim wzrokiem najmłodszych. Tak właśnie być powinno we wszystkich produktach dla dzieciaków. I jeszcze wielki plusik za możliwość powiększania ekranu! Z niecierpliwością czekam na Androidową wersję!

Zakończę pytaniem: jak Wam się podoba grafika apki. Jacyś chętni, by wyrazić własne zdanie?

 

123 Szukasz Ty!
123 Szukasz Ty!
Twórca: Edyta Glebocka
Cena: 0.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.