W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Alizay Pirate Girl. Gra dla dzieci na iOSa i Androida.

5 lipca 2013 napisany przez Ania

Nowa aplikacja dla dzieciaków!

To nie pierwszy raz, kiedy wspominam o apkach od francuskiego studia Slim Cricket. Bardzo lubię ich klimat. No i ubóstwiam postać, pojawiającego się we wszystkich produktach, przestraszonego świerszcza o głębokim spojrzeniu. W najnowszej produkcji też jest – co prawda na krótko, ale jest!

Alizay Pirate Girl to interaktywna historyjka o piratach. Oferuje maluchom coś więcej niż tylko zabawny tekst – a mianowicie aż dziewięć pomysłowych mini gier. Najfajniejsze w nich jest to, że są bezpośrednio związane z fabułą! Dzięki temu czytanie staje się o wiele bardziej atrakcyjne. Spodobało mi się również, że można dobrać poziom trudności odpowiedni do wieku użytkownika!

Uwaga! Literki są dość małe, a przesuwanie tekstu nie najwygodniejsze, ale może warto przymknąć oko na tę niedogodność? Stron aż 25 i wszystkie urocze! Reklam brak, ale od połączenia z siecią dzieli maluchy jedno kliknięcie. W dwóch językach: po angielsku i francusku.

 

Alizay, pirate girl
Alizay, pirate girl
Twórca: SlimCricket
Cena: 23.99 €

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.