W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Baby Learns Shapes.

18 marca 2013 napisany przez Ania

Znacie serię edukacyjnych aplikacji dla najmłodszych Baby Learns?

 

 

Do tej pory firma Bebebe Co. wypuściła do App Store’a dwie gry dla maluchów: Baby Learns ColorsBaby Learns Simple Objects. Apki są proste w obsłudze i odpowiadają na potrzeby dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia.

W tym tygodniu ma pojawić się najnowsza produkcja, trenująca użytkowników w rozpoznawaniu kształtów – Baby Learns Shapes. Jeśli wierzyć zapowiedziom, w aplikacji znajdą się trzy gry edukacyjne. Będzie również możliwość wybierania awatarów i nagrywania własnego głosu. No i podobno gra będzie dostępna w kilku wersjach językowych. Jak obstawiacie, znajdziemy polską?

 

W oczekiwaniu na nowość podrzucamy Wam linki do starszych aplikacji Bebebe Co.

 

Baby Learns Colors
Baby Learns Colors
Twórca: Coral Technology, LLC
Cena: 4.99 €

 

Baby Learns Simple Objects.
Baby Learns Simple Objects.
Twórca: Coral Technology, LLC
Cena: 13.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.