W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Clara Animals.

29 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Clara Animals – najnowsza aplikacja na iOSa od firmy Canovia.

 

Pamiętacie jeszcze aplikacje o przygodach Clary i jej dwóch młodszych sióstr? Dotychczas dziewczynki robiły zakupy w supermarkecie (Clara Supermarket) i spacerowały po mieście (Clara City). Tym razem zainteresowały je zwierzęta. Wszystkim chętnym do odkrywania tajemnic fauny, polecamy instalację najnowszej aplikacji od firmy CanoviaClara Animals.

 

 

Na czym polega zabawa?

Użytkownicy wybierają bohaterkę (Clarę, Martę lub Bertę) i uruchamiają jedną z trzech dostępnych plansz: farmę, safari albo ocean. Każde otoczenie jest zamieszkiwane przez inne zwierzęta. Poprzez naciskanie na poszczególne elementy i wykonywanie prostych zadań, dzieciaki zbierają najistotniejsze informacje na temat różnych gatunków zwierząt, m.in.: gdzie żyją, czym odżywiają się i jakie panują między nimi relacje.

Twórcy kierują aplikację do dzieci pomiędzy 2 a 6 rokiem życia. Naszym zdaniem zabawa jest dość mocno ustrukturyzowana, co najmłodszym niekoniecznie przypadnie do gustu. Aplikacja dobrze spełnia funkcję edukacyjną, choć życzylibyśmy sobie więcej zadań doskonalących sprawność manualną.

Clara Animals obsługuje się bezproblemowo. Przestrzegamy przed jedną niedogodnością: gra pozwala na połączenie z siecią. Dzieciaki mogą kilkoma kliknięciami wskoczyć do iTunes’a, czy wysłać maila polecającego zakup aplikacji. Nieładnie!

Gra ma kilka wersji językowych: angielską, hiszpańską, portugalską, francuską, niemiecką, japońską, koreańską i rosyjską. Pozostaje czekać na Clarę, która mówi po polsku:)

 

Clara Animals
Clara Animals
Twórca: Canovia Studios S.L.
Cena: 1.99 €

 

Clara Animals Free
Clara Animals Free
Twórca: Canovia Studios S.L.
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.