W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: dla tych, którzy kochają Truskawkowe Ciastko!

21 listopada 2012 napisany przez Ania

Wśród Czytelników W Co Się Bawić na pewno znajdą się rodzice, którzy doskonale znają wesołą dziewczynkę z amerykańskiej bajki pt. „Truskawkowe Ciastko”. Bohaterka i jej pozostałe, owocowe przyjaciółki pojawiły się wczoraj w (kolejnej już) tabletowej odsłonie, w aplikacji Strawberry Shortcake – Card Maker Dress Up.

Zadaniem maluchów jest przygotować pocztówkę, którą mogą później wysłać na dowolny adres e-mailowy. Bohaterkami obrazków są oczywiście postacie z bajki. Można je przebierać, zmieniać im fryzury, wybrać tło, ramki, a w specjalnych „dymkach” napisać wiadomość do odbiorcy.

 

 

Uwaga! Zabawa jest darmowa, ale oferuje graczom możliwość dokonywania zakupów z poziomu aplikacji. W podstawowej wersji gry można przebierać tylko główną bohaterkę. Za pozostałe „owocowe pakiety” trzeba niestety zapłacić. Nie przepadamy za tym sposobem naciągania rodziców. Z drugiej strony ta cukierkowo-różowa aplikacja na pewno spodoba się starszym dziewczynkom.

Polecamy instalować tylko wówczas, jeśli macie zamiar wykupić swoim młodym damom cały pakiet. W przeciwnym razie będą zawiedzione, nie mogąc wybrać ubranka, czy bohaterki, które akurat im się spodobają. Nie przepadamy za tym sposobem naciągania rodziców.

 

Strawberry Shortcake Dress Up
Strawberry Shortcake Dress Up
Twórca: Budge Studios
Cena: Bezpłatna
4.28571O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.