W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: dla tych, którzy kochają Truskawkowe Ciastko!

21 listopada 2012 napisany przez Ania

Wśród Czytelników W Co Się Bawić na pewno znajdą się rodzice, którzy doskonale znają wesołą dziewczynkę z amerykańskiej bajki pt. „Truskawkowe Ciastko”. Bohaterka i jej pozostałe, owocowe przyjaciółki pojawiły się wczoraj w (kolejnej już) tabletowej odsłonie, w aplikacji Strawberry Shortcake – Card Maker Dress Up.

Zadaniem maluchów jest przygotować pocztówkę, którą mogą później wysłać na dowolny adres e-mailowy. Bohaterkami obrazków są oczywiście postacie z bajki. Można je przebierać, zmieniać im fryzury, wybrać tło, ramki, a w specjalnych „dymkach” napisać wiadomość do odbiorcy.

 

 

Uwaga! Zabawa jest darmowa, ale oferuje graczom możliwość dokonywania zakupów z poziomu aplikacji. W podstawowej wersji gry można przebierać tylko główną bohaterkę. Za pozostałe „owocowe pakiety” trzeba niestety zapłacić. Nie przepadamy za tym sposobem naciągania rodziców. Z drugiej strony ta cukierkowo-różowa aplikacja na pewno spodoba się starszym dziewczynkom.

Polecamy instalować tylko wówczas, jeśli macie zamiar wykupić swoim młodym damom cały pakiet. W przeciwnym razie będą zawiedzione, nie mogąc wybrać ubranka, czy bohaterki, które akurat im się spodobają. Nie przepadamy za tym sposobem naciągania rodziców.

 

Strawberry Shortcake Card Maker Dress Up - Fashion Makeover Game for Kids
Strawberry Shortcake Card Maker Dress Up – Fashion Makeover Game for Kids
Twórca: Budge Studios
Cena: Bezpłatna
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Internetowy i stacjonarny sklep zoologiczny

Popularny sklep internetowy Karusek.com.pl. Karmy i akcesoria dla wszystkich typów zwierząt.

Prostozkranu - filtry do wody

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

KTMH

Kancelaria prawna zlokalizowana w Rzeszowie. Wiele specjalizacji. Najwyższa jakość świadczonych usług prawnych.