W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość – karty podarunkowe Google Play.

24 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Google przygotował dla swoich klientów nowy produkt – karty podarunkowe.

Za pomocą kuponów o wartości 10, 25 i 50 dolarów będzie można zakupić w Google Play najróżniejsze multimedia: gry, aplikacje, filmy, książki itp. Karty dostępne będą na stronie Walmart.com oraz w sklepach Target, RadioShack i GameStop w Stanach Zjednoczonych.

 

 

Na razie nie pojawiła się informacja, jakoby kupony Google Play można było dostać poza granicami USA. Szkoda. Byłyby dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie wiedzą, co kupić dzieciakom w prezencie (zwłaszcza, jeśli są to maluchy, które widujemy bardzo rzadko, np. dzieci znajomych).

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.