W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Lokomotywa J. Tuwima zagościła w App Storze.

7 lutego 2013 napisany przez Ania

Nareszcie! Ponadczasowy wiersz Juliana Tuwima wjechał do App Store’a. Z Lokomotywą zmierzyło się polskie studio Big Rabbit. Sami oceńcie, z jakim rezultatem.

 

Tym, co jako pierwsze przykuwa uwagę użytkowników Lokomotywy są znakomite ilustracje – wystarczy spojrzeć na główne menu: dopracowane, zabawne, w delikatnej kolorystyce. Uruchomienie wiersza to czas na kolejną, miłą niespodziankę – głos lektora przyjemny i jakiś taki znajomy… Nic dziwnego, tembr Piotra Fronczewskiego rozpozna chyba każdy Polak! Słynny aktor zatroszczył się, by nietuzinkowa interpretacja wiersza zaabsorbowała dzieci i dorosłych.

 

 

 

Jeśli do grafiki i lektora dołożymy jeszcze elementy interaktywne i rozkosznie brzmiącą piosenkę o podróży, 1,79 euro (bo taki jest właśnie koszt aplikacji) samo wyskoczy z naszej kieszeni i powędruje do App Store’a.

Na koniec dodajmy, że twórcy zatroszczyli się także o bezpieczeństwo naszych pociech. W Lokomotywie nie ma reklam, a połączenie z siecią jest skutecznie ukryte przed ciekawskimi maluchami.

 

 

A jakie znaleźliśmy w Lokomotywie niedociągnięcia? O tym już wkrótce, w szczegółowej recenzji. Póki co, tylko słodzimy. Nie ma co się sprzeczać: Lokomotywa to kolejna perełka na rynku polskich aplikacji dla dzieciaków. Rośniemy w siłę, mili Państwo! Zresztą, sami zobaczcie!

 

 

Lokomotywa - Julian Tuwim
Lokomotywa – Julian Tuwim
Twórca: BIG RABBIT GORGON, KALWALA SPOLKA KOMANDYTOWA
Cena: 8.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.