W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Marble Math Multiplication

4 grudnia 2012 napisany przez Ania

Jeśli Wasze dzieciaki lubią matematyczne łamigłówki od firmy Artgig Studio (a pisaliśmy już wcześniej o ich aplikacji Marble Math Junior), teraz mają okazję poszerzyć swoje kompetencje o umiejętność mnożenia!

 

 

W App Storze pojawiła się gra Marble Math Multiplication Lite. Aplikacja jest dostępna za darmo i naprawdę warto przyjrzeć jej się bliżej (zwłaszcza jeśli mamy w domu uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej!).

Zabawa opiera się na tym samym schemacie, na którym bazują poprzednie gry Marble Math. Zadaniem graczy jest toczyć piłkę po labiryncie, przesuwając ją palcem lub przechylając całym urządzeniem. Oczywiście, nie każda trasa jest tą właściwą. Po drodze trzeba zebrać tylko te elementy, które stanowią prawidłową odpowiedź na matematyczną zagadkę. W przypadku Marble Math Multiplication zadania dotyczą mnożenia. Rodzic może regulować stopień trudności plansz, określając w ustawieniach, jakie działania mają pojawiać się podczas gry. Aplikacja edukuje poprzez zabawę, a to jak wiemy, najskuteczniejszy i najszybszy sposób na przyswajanie wiedzy!

 

 

Marble Math Lite: Multiplication
Marble Math Lite: Multiplication
Twórca: Artgig, LLC
Cena: Bezpłatna

 

Marble Math
Marble Math
Twórca: Artgig, LLC
Cena: 18.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter