W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Moji Clock Trainer po polsku.

9 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Aplikacja edukacyjna Moji Clock Trainer doczekała się polskiej wersji językowej.

Wasze dzieciaki uczą się, jak korzystać z zegarka? Polecamy zainstalowanie im na iPadach aplikacji Moji Zegar Edukacyjny.

Zadanie jest proste: użytkownik musi ustawić wskazówki zegara na podaną przez lektora godzinę. Poprawne rozwiązanie nagradzane jest wesołymi animacjami: kiedy maluchowi uda się udzielić poprawnej odpowiedzi, na planszę sfrunie sympatyczny wróbel. Z każdym zadaniem ptaków będzie coraz więcej. Ale uwaga – znikną równie szybko, jak się pojawiły, jeśli gracz nie będzie wystarczająco uważny!

 

 

Aplikacja oferuje dzieciom sześć poziomów trudności. Nie ma w niej reklam, ani możliwości połączenia z siecią. Krytykujemy grafikę – mogło być lepiej!

 

Moji Zegar Edukacyjny
Moji Zegar Edukacyjny
Twórca: Cyberworld Adventure AB
Cena: 11.99 €
4.33333

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.