W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Pango Imaginary Car. Na iOSa i Androida.

16 maja 2013 napisany przez Ania

Ostatnio recenzowaliśmy aplikację Pango Playground na Androida i iOSa. Podobała nam się i z tym większą radością donosimy Wam co następuje:

 

Studio Pango wydało właśnie swoją kolejną grę, tym razem o tematyce samochodowej. Może na początek uspokoję Androidowców – działa na wszystkim.

Aplikacja przeznaczona jest dla dzieciaków powyżej 4 roku życia, ale i trzylatek poradzi sobie z nią bez problemu. Zabawa polega na budowaniu pojazdów. Do dyspozycji małych inżynierów jest aż 50 różnych elementów: koła, skrzydła, szyby, kotwice. Można więc zbudować helikopter, który pływa pod wodą, czy łódź latającą w przestworzach – nic nas nie ogranicza. Gotowy pojazd należy oczywiście przetestować i można bawić się nim do znudzenia.
Przyjemna, intuicyjna apka dla najmłodszych. Świetnie rozwija kreatywność.  Tylko czemu taka droga?!

 

Pango Imaginary Car
Pango Imaginary Car
Twórca: Studio Pango SAS
Cena: 13.99 €

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.