W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Sago Mini Forest Flyer (iOS).

23 maja 2013 napisany przez Ania

Sago Sago wypuściło dziś do App Store’a swoją drugą apkę.
Temat przewodni – las.

Bohaterem aplikacji jest niewielki, czerwony ptaszek. Zachęcony do zabawy, rozpoczyna swoją podróż po lesie. Użytkownicy mogą przesuwać go, wodząc palcem po ekranie. Plansza pełna jest zabawnych niespodzianek, wystarczy starannie przyjrzeć się każdemu zakątkowi lasu!

Prosta, przejrzysta grafika, swoboda i bezpieczeństwo użytkowania to niewątpliwie największe zalety apek od Sago Sago! A cena zabawki niska – póki co apkę zainstalujemy za połowę ceny, więc tym bardziej polecamy.

Firma Sago Sago tworzy produkty z myślą o najmłodszych użytkownikach iPhone’ów i iPadów. Z Sago Mini Forest Flyer bez większych problemów poradzi sobie nawet dwuletni maluch.

 

 

Sago Mini Forest Flyer
Sago Mini Forest Flyer
Twórca: Sago Sago Toys Inc.
Cena: 18.99 €
3.25O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.