W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Shrinky Kid’s Boogie Box

9 lutego 2013 napisany przez Ania

Firma Mindshapes, o której na naszym serwisie wspominaliśmy już wielokrotnie (a chociażby przy okazji Magic Town), kilka dni temu umieściła w App Storze swój kolejny produkt – Shrinky Kid’s Boogie Box.

 

Moment instalacji aplikacji to ta chwila, kiedy nerwy co drugiego rodzica naciągają się jak postronki. Boże, ile to trwa! Później pojawia się przyjemna ekscytacja, poprzedzająca włączenie nowej, kolorowej zabawki i, przynajmniej naszym zdaniem, rozczarowanie. Darmowa jest tylko jedna książeczka, pozostałe trzy są zablokowane i musimy za nie zapłacić po 0,89 euro. Przedstawione w nich opowiadania są wesołe i kolorowe, ale mało interaktywne i po angielsku.

 

 

Mimo powyższego, instalacji Shrinky Kid’s Boogie Box nie żałujemy, bo nasi testerzy znaleźli w aplikacji coś dla siebie. Spodobała im się gra muzyczna, w której klikając na poszczególne zwierzątka, można usłyszeć za każdym razem nieco inne brzemienia. Dla zorientowanych w temacie mobilnych aplikacji dla maluchów: to taka uproszczona, ale darmowa wersja Toca Band.

 

Shrinky Kid's Boogie Box
Shrinky Kid’s Boogie Box
Twórca: Mindshapes Limited
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter