W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Sofia the First: Story Theater.

14 stycznia 2013 napisany przez Ania

Kolejna produkcja Disney’a trafiła wczoraj do App Store’a.

Tym razem na młodych czytelników czeka aplikacja Sofia the First: Story Theater. Jej bohaterką jest dziewczynka o imieniu Sofia, która z dnia na dzień staje się najprawdziwszą w świecie księżniczką. Czy poradzi sobie w zupełnie nowej sytuacji? A może przestraszą ją balowe suknie i dworska dyscyplina?

Oprócz odtwarzania krótkiej, interaktywnej opowieści, użytkownicy mają szansę tworzyć i nagrywać w aplikacji własne historie. Co więcej, dzięki opcji multi-touch, dzieciaki mogą bawić się w kilka osób jednocześnie!

Zanim zdecydujecie się na zakup, zerknijcie na poniższy filmik. Aplikacja do tanich nie należy. Warto chwilę się zastanowić, czy na pewno chcemy wydać na nią 4$.

 

Sofia the First: Story Theater
Sofia the First: Story Theater
Twórca: Disney Publishing Worldwide Applications
Cena: 1.09 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.