W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość – The Smurfs Hide & Seek with Brainy.

1 września 2012 napisany przez Ania

30 sierpnia ukazała się w App Storze aplikacja The Smurfs Hide & Seek with Brainy, wyprodukowana przez firmę zuuka.

Gra na spostrzegawczość. Głównym zadaniem użytkowników jest poszukiwanie ukrytych w wiosce przedmiotów. Aplikacja składa się z 12 obrazków, na których musimy odnaleźć ponad 280 malutkich elementów. Ostrzegamy – zadanie nie jest proste, nawet jeśli ułatwimy sobie poszukiwania powiększając fragmenty obrazu.

 


Przyjemna gra dla całej rodziny, niestety w dość wysokiej cenie. Kolorowe postacie Smerfów na pewno was zauroczą, więc może warto?

 

The Smurfs Hide & Seek with Brainy
The Smurfs Hide & Seek with Brainy
Twórca: iStoryTime, Inc.
Cena: 18.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.