W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Victor’s cold ! HD

13 listopada 2012 napisany przez Ania

W App Storze pojawiła się dziś urocza aplikacja – Victor’s cold HD.

Tym razem francuska firma SlimCricket przygotowała dla najmłodszych użytkowników tabletów interaktywną opowieść o małym pingwinku, który wciąż marznie. Biorąc pod uwagę, że kraina w której mieszka sympatyczny zwierzak, cały rok pokryta jest grubą warstwą śniegu, problem do banalnych nie należy!

 

 

Aplikacja składa się z dwudziestu interaktywnych stron, wśród których użytkownicy znajdą aż dziewięć mini gier. Do wyboru są dwa poziomy trudności, w zależności od wieku naszego malucha. Twórcy polecają produkt dzieciom od 2 do 5 lat.

Uwaga! Tylko w języku angielskim i francuskim.

Radzimy zainstalować, zanim cena nie podniesie się o 50% (a ma się to stać już wkrótce!). Aplikacja pojawiła się już w App Storze, wkrótce ma być dostępna również w GooglePlay.

 

Zerknijcie na film i zdecydujcie, czy warto.

Victor's cold! HD
Victor’s cold! HD
Twórca: SlimCricket
Cena: 17.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.