W Co Się Bawić
Newsletter

Pic Collage. Szybko i przyjemnie.

16 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Czy jest Wam znajomy poniższy scenariusz?

Ledwo wystajecie spod sterty pieluch. Wokół panoszą się buteleczki z mlekiem, grzechotki i smoczki. W przerwie pomiędzy jedną a drugą drzemką Waszego malucha próbujecie załatwić tysiąc pilnych spraw. Każda minuta jest na wagę złota. Już i tak brakuje Wam na wszystko czasu, a rodzina (szczęśliwcy, którzy nie wiedzą lub nie pamiętają, jak bardzo angażująca jest opieka nad dzieckiem) wciąż marudzi o kolejne zdjęcia ukochanego szkraba.Kiedy niby macie to zrobić?

No więc odpowiadamy – z aplikacją Pic Collage – kiedykolwiek!

Jest darmowa i bardzo prosta w obsłudze. Zrobienie estetycznego, ciekawego i zabawnego kolażu ze zdjęć, które macie na iPadzie (lub które dopiero zrobicie śpiącemu maluchowi), nie zajmie Wam więcej niż 5 minut.  A rodzina będzie wniebowzięta!

Jak to działa?

Fotografie dodajemy poprzez stuknięcie palcem w ekran urządzenia i wybranie odpowiedniego egzemplarza z naszej galerii. Następnie regulujemy wielkość i położenie zdjęcia. Możemy dodać tło, napisy, naklejki. Wszystko łatwo i przyjemnie. Oczywiście, nie spodziewajcie się skomplikowanych opcji (przycinania, rozjaśniania zdjęć itp.). To aplikacja do szybkiego działania!

 

PicCollage: Add Fun to Photos
PicCollage: Add Fun to Photos
Twórca: Cardinal Blue Software, Inc
Cena: Bezpłatna
4.80246

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.