W Co Się Bawić
Newsletter

Polska Niezwykła. Czas zacząć zwiedzanie.

14 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Czy zdarzyło się kiedyś, że mieliście ochotę pozwiedzać, ale brakowało Wam pomysłu, gdzie warto się wybrać? Na szczęście w App Storze pojawiła się znakomita polska aplikacja, dzięki której nie powinniście już borykać się z takim problemem.

Polska Niezwykla bazuje na zasobach popularnego serwisu o naszym kraju. Aplikacja jest naprawdę świetna: czytelna, prosta w obsłudze, a na dodatek zupełnie darmowa (przynajmniej na razie).

Jak z niej korzystać?

Do wyboru są dwie opcje. Możemy poszukać ciekawego miejsca w okolicy. Aplikacja poprosi wtedy o informację na temat naszego aktualnego położenia i przedstawi kilka propozycji. (Wypróbowaliśmy. Nasze biuro mieści się w Krakowie na Zabłociu. Znamy kilka wartościowych miejsc w pobliżu, ale aż tak obszernej oferty, jaką zaproponowała nam aplikacja Polska Niezwykla, absolutnie się nie spodziewaliśmy!).

 

 

Z aplikacją Polska Niezwykla możemy także przyjemnie zaplanować dalszą wycieczkę – wystarczy, że wpiszemy miejsce, które nas interesuje. Po chwili otrzymamy listę znajdujących się w pobliżu, ciekawych obiektów wraz z opisem, zdjęciami i (co nas najbardziej ucieszyło) aktualną pogodą.

Podsumowując, nie pozostaje nam już nic innego, jak zabrać dzieciaki i ruszać w Polskę!

 

Polska Niezwykła
Polska Niezwykła
Twórca: Emil Zak
Cena: Bezpłatna
4.5

 

 

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.