W Co Się Bawić
Newsletter

Pudding Monsters od ZeptoLab już wkrótce!

5 grudnia 2012 napisany przez Ania

Prosimy o odrobinę cierpliwości. Już 20 grudnia wszyscy będziemy mogli wypróbować najnowszy produkt firmy ZeptoLab – Pudding Monsters.

 

Biorąc pod uwagę sukces, jaki odniosła poprzednia aplikacja tej firmy – Cut the Rope (na pewno pamiętacie tego głodnego, zielonego potworka), oczekujemy wesołej, wciągającej zabawy dla małych i dużych!

Tym razem bohaterami mają być, mieszkające w lodówce, galaretowate puddingi. Podobno muszą trzymać się razem, by uratować swojego, porwanego przez człowieka, przyjaciela! Podobno, bo na razie prawie nic w sprawie Pudding Monsters nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że gra będzie dostępna na iPhone’a, iPada i Androida. Reszta to tajemnica. Wiercimy się niecierpliwie, czekając na więcej! A tu jeszcze dwa tygodnie do premiery!

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter