W Co Się Bawić
Newsletter

Pumpktris czyli Tetris w dyni.

30 października 2012 napisany przez Ania

Halloweenowe wydanie Tetrisa.

Twórcą hallowenowego wydania Tetrisa jest Nathan Pryor – z zawodu programista, po godzinach entuzjasta tworzenia rzeczy dziwnych i niebanalnych. Do zrobienia gry Pumptris potrzebował 128 diod LED i bardzo dużo cierpliwości. Poszczególne etapy budowy możecie prześledzić na blogu pana Nathana. Łatwo nie było, ale za to jaki efekt!

 

 

Co ciekawe, pierwszym pomysłem twórcy było zbudowanie gigantycznego Tetrisa, w którym wirtualne klocki miały być zastąpione przez dynie. Nie udało się, bo czas, który pozostał do Halloween był za krótki, by zasiać i wyhodować potrzebne owoce. Z niecierpliwością czekamy, co będzie się działo za rok.

Obiecujemy śledzić pana blog, panie Nathanie!

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.