W Co Się Bawić
Newsletter

Rayman Jungle Run. Zabawa na weekend.

22 września 2012 napisany przez Ania

Dzień przed zapowiadaną na 20 września premierą, pojawiła się w App Storze mobilna wersja popularnej gry na PC i konsolę – Rayman Jungle Run firmy Ubisoft. 

To przyjemna platformówka z wyśmienitą grafiką i oprawą muzyczną. Dla najmłodszym jest za trudna i za szybka!, ale starsze dzieciaki na pewno zakochają się w głównym bohaterze. Uwaga! Aplikacja ma charakter wyłącznie rozrywkowy, nie wolno jej nadużywać!
Polecamy na poprawę humoru dla dzieci i dorosłych (zwłaszcza, że jest weekend i edukację można sobie dzisiaj odpuścić).
Aplikacja jest na tyle atrakcyjna, że warto ją zainstalować wyłącznie dla wrażeń estetycznych. Miłej zabawy!

 

Rayman Jungle Run
Rayman Jungle Run
Twórca: Ubisoft
Cena: 13.99 €
4

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.