W Co Się Bawić
Newsletter

Sago Sago – zinc Roe łączy siły z Toca Boca.

17 maja 2013 napisany przez Ania

 

 zinc Roe kuzynem Toca Boca?

W marcu tego roku jedna z najpopularniejszych na świecie firm produkujących aplikacje dla dzieci – Toca Boca, podpisała kontrakt z innym wiodącym specjalistą od gier dla maluchów – studiem z Toronto - zinc Roe. Kanadyjczycy przyłączyli się tym samym do szwedzkiej Bonnier-Group i powołali do życia markę mobilnych aplikacji o nazwie Sago Sago, na której czele stanął założyciel zinc Roe – Jason Krogh. Oba studia będą działać samodzielnie, ale dzieląc się zasobami i wiedzą specjalistyczną. Jeśli dwie tak znakomite firmy połączą swoje doświadczenie i kreatywność, możemy przypuszczać, że wkrótce App Store wypełni się fenomenalnymi produktami dla najmłodszych.

Studio Sago Sago zaplanowało na maj premierę dwóch produktów: Sago Mini Sound Box (16 maja) i Sago Mini Forest Flyer (23 maja). Pierwszą apkę można zainstalować za darmo (tylko przez ograniczony czas!).

Gry nawiązują do produktów z serii Tickle Tap Apps, ale jak zapowiadają twórcy, mają być czymś więcej niż tylko updatem poprzedników z nową nazwą. Sago Mini Sound Box to kolejne wydanie starej, dobrej apki Sound Shaker.

Ciekawe, czy Sago Sago stworzy również nową odsłonę Bug Builder – to była jedna z ulubionych zabaw naszych maluchów.

A więc, Drodzy Rodzice, chwytajcie za tablety i instalujcie Sago Mini Sound Box. Nasi konsultanci właśnie ją testują. Recenzja wkrótce. Póki co, dołączamy filmik.

 

 

No i oczywiście link:

Sago Mini Sound Box
Sago Mini Sound Box
Twórca: Sago Sago Toys Inc.
Cena: 18.99 €
5

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.