W Co Się Bawić
Newsletter

Super Monkey Jr.
Nowa gra od TribePlay za darmo!

11 października 2012 napisany przez Ania

Firma produkująca popularne gry z Doktorem Pandą, postanowiła nagrodzić swoich wiernych fanów. Najnowsza aplikacja  TribePlay jest dostępna w AppStorze i GooglePlay całkowicie za darmo!

 

Tym razem głównym bohaterem gry nie jest Doktor Panda, ale jego przyjaciel -  sympatyczna Super Małpka. Tylko ona może ocalić świat przed niebezpieczeństwem. Ma przed sobą kilka trudnych zadań: musi m.in. ugasić płonący budynek, wyciągnąć zwierzątka z wody i poprowadzić swój superszybki pojazd, pędząc przyjaciołom na ratunek!

 

 

Aplikacja składa się z pięciu mini gier, a te z kilku poziomów o różnym stopniu trudności. Wszystkie zabawy kształtują sprawność manualną i umiejętność skupienia uwagi. Ilustracje zwierzaków są urocze i kolorowe, nie brakuje też zabawnych dźwięków. Narzekamy na nawigację, przełączanie pomiędzy mini grami jest bardzo niewygodne!

 

Aplikacja dostępna dla iOSa i Androida!

 

Super Monkey Jr. - Mini Games For Kids
Super Monkey Jr. – Mini Games For Kids
Twórca: TribePlay Limited
Cena: Bezpłatna

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.