W Co Się Bawić
Newsletter

Tabeo – tablet dla dzieciaków z oprogramowaniem Android!

24 września 2012 napisany przez Ania

Na rynku coraz częściej pojawiają się tablety wyprodukowane specjalnie z myślą o dzieciach. Czy produkt Toys R Us – Tabeo sprawdzi się w rękach najmłodszych użytkowników?

Zdaniem Toys R Us, tablet posłuży maluchom do zabawy, edukacji i przeglądania stron www. Firma opisuje urządzenie jako nowoczesne, eleganckie i dostosowane do potrzeb dzieciaków. Tablet posiada 7-calowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli, procesor 1.0 GHz, 4GB pamięci, WiFi, kamerę i wyjście HDMI. Zainteresowanych dokładnymi specyfikacjami zapraszamy na stronę producenta.

 

 

Oprogramowanie oferuje dorosłym funkcję kontroli rodzicielskiej – możemy np. ustalić dni, a nawet dokładne godziny dostępu do Internetu. Tablet ma przyjazny dzieciom interfejs, a przeznaczeniem gumowego etui jest zabezpieczać urządzenie przed uszkodzeniami. Producenci zapowiadają, że na Tabeo znajdzie się 50 gier i książek edukacyjnych dla najmłodszych. Będziemy mogli również skorzystać z oferty ponad 7 tysięcy darmowych aplikacji, dostępnych w Tabeo Store.

Tablet Tabeo będzie dostępny w sprzedaży już w październiku 2012. Przyjemność będzie kosztować około 150$.
Jak myślicie, warto kupować dziecku osobny tablet?

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.