W Co Się Bawić
Newsletter

Tap A Tune – jeszcze za darmo!

22 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Tap A Tune to prosta w obsłudze, muzyczna aplikacja dla maluchów.

Ciekawa alternatywa dla głośnych, plastikowych zabawek na baterie. Gra dostępna jest w App Storze za darmo, ale tylko przez ograniczony czas. Nie guzdrajcie się z jej instalacją!

Tap A Tune zawiera ponad piętnaście dziecięcych piosenek. Dzięki pomocy bohaterów gry – ośmiu zabawnych zwierzątek, maluch może sam wykonywać popularne melodie. Aplikacja oferuje użytkownikowi kilka trybów zabawy (wydobywanie dźwięków na kolorowej klawiaturze lub poprzez uderzenie palcem w zwierzątko) i wiele instrumentów do wyboru. Aby korzystać z Tap A Tune dziecko nie musi umieć czytać, nie potrzebna mu też znajomość nut.

Podsumowując: ładna, zabawna, prosta w obsłudze i za darmo! Potrzeba Wam czegoś więcej?

 

 

Tap A Tune
Tap A Tune
Twórca: Mindshapes Limited
Cena: 0.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.