W Co Się Bawić
Newsletter

TinyTap. Stwórzcie własną grę!

4 września 2012 napisany przez Ania

Wpadła nam w ręce bardzo ciekawa aplikacja. Tym razem to Wy – rodzice, spędzicie nad nią trochę czasu. Jeśli porządnie się postaracie, dzieciaki długo będą się cieszyć rezultatem Waszej pracy!

Tiny Tap to aplikacja pozwalająca na stworzenie unikalnej gry-quizu dla Waszego dziecka.

Na czym to polega?

Zawartość aplikacji w stu procentach zależy od nas. Aby stworzyć zabawę, musimy przejść przez kilka etapów. Na początku wybieramy fotografię z galerii na naszym tablecie (lub robimy nowe zdjęcie). Możemy również wykonać własny rysunek – mamy do tego wiele narzędzi – flamastry, farbki, ołówki, gumkę – wszystko, co może się przydać. Kolejna etap to nagranie pytań i odpowiedzi, które podczas gry usłyszy nasze dziecko. Za poprawne rozwiązanie, czyli wskazanie fragmentu obrazka lub fotografii, o który pytamy, dziecko otrzyma złote gwiazdki.

 

 

Zabawa powinna spodobać się każdemu maluchowi. To niepowtarzalna okazja, żeby stworzyć dla dziecka coś od siebie. Gra, podczas której maluch usłyszy głos ukochanej osoby i zobaczy swoje ulubione zdjęcia, na pewno sprawi mu wiele radości!

 

Poniżej zamieściliśmy film, ilustrujący działanie aplikacji. Polecamy!

 

TinyTap, Handemade Educational Games
TinyTap, Handemade Educational Games
Twórca: TinyTap Ltd.
Cena: Bezpłatna

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter