W Co Się Bawić
Newsletter

Ulubione bajki na Waszym tablecie.

5 września 2012 napisany przez Ania

Mamy nadzieję, że pamiętacie, jak ważne dla rozwoju Waszych dzieci jest wspólne czytanie bajek. Książeczki poszerzają słownictwo, ułatwiają rozumienie świata, rozbudzają zainteresowania, stymulują rozwój emocjonalny.

Proponujemy Wam instalację kilku znanych, polskich bajek w wersji interaktywnej na iPada lub iPhona. Są pięknie ilustrowane, wzbogacone elementami dźwiękowymi i niedrogie! Zachwycą dzieci i dorosłych. Mając ulubione pozycje w jednym miejscu, będziecie mogli wybierać spośród wszystkich zbiorów domowej biblioteki, gdziekolwiek się znajdziecie: na pikniku, u lekarza, czy podczas podróży samochodem. Polecamy! Więcej propozycji wkrótce.

 

 

O Grzesiu Kłamczuchu i jego cioci (Julian Tuwim)
O Grzesiu Kłamczuchu i jego cioci (Julian Tuwim)
Twórca: PGS Software S.A.
Cena: 4.99 €
Zoo (Jan Brzechwa)
Zoo (Jan Brzechwa)
Twórca: PGS Software S.A.
Cena: 8.99 €
Małpa w kąpieli (Aleksander Fredro)
Małpa w kąpieli (Aleksander Fredro)
Twórca: PGS Software S.A.
Cena: 4.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.