W Co Się Bawić
Newsletter

Webee na Kickstarterze. Co Wy na to?

13 września 2012 napisany przez Ania

Kickstarter.com to anglojęzyczna, crowdfundingowa strona internetowa,  na której przeprowadzane są zbiórki środków finansowych na zrealizowanie różnorodnych projektów z wielu dziedzin życia. 10 września w serwisie pojawiła się ciekawa propozycja, która z pewnością zainteresuje rodziców małych dzieci.

To Webee, platforma gier edukacyjnych dla najmłodszych, zaprojektowana przez małżeństwo Van Buren. Tym razem dzieciaki nie muszą używać do zabawy myszki, czy klawiatury laptopa. Do obsługi webee’owych aplikacji służy im specjalnie przystosowany, prosty w obsłudze panel, podpinany do komputera za pomocą kabla USB.

 

 

Urządzenie, dostosowane do potrzeb i umiejętności najmłodszych użytkowników,  ma bawić i ułatwiać przyswajanie wiedzy. Zastanawiamy się, czy tego typu produkty są jeszcze dzieciakom potrzebne. Dostępne na rynku tablety mają w porównaniu z Webee o wiele szersze zastosowanie, a z ich obsługą świetnie radzą sobie nawet maluchy poniżej drugiego roku życia.

Czekamy z zainteresowaniem, czy autorom Webee uda się zebrać potrzebną kwotę, by móc wprowadzić projekt w życie.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter