W Co Się Bawić
Newsletter

Webee na Kickstarterze. Co Wy na to?

13 września 2012 napisany przez Ania

Kickstarter.com to anglojęzyczna, crowdfundingowa strona internetowa,  na której przeprowadzane są zbiórki środków finansowych na zrealizowanie różnorodnych projektów z wielu dziedzin życia. 10 września w serwisie pojawiła się ciekawa propozycja, która z pewnością zainteresuje rodziców małych dzieci.

To Webee, platforma gier edukacyjnych dla najmłodszych, zaprojektowana przez małżeństwo Van Buren. Tym razem dzieciaki nie muszą używać do zabawy myszki, czy klawiatury laptopa. Do obsługi webee’owych aplikacji służy im specjalnie przystosowany, prosty w obsłudze panel, podpinany do komputera za pomocą kabla USB.

 

 

Urządzenie, dostosowane do potrzeb i umiejętności najmłodszych użytkowników,  ma bawić i ułatwiać przyswajanie wiedzy. Zastanawiamy się, czy tego typu produkty są jeszcze dzieciakom potrzebne. Dostępne na rynku tablety mają w porównaniu z Webee o wiele szersze zastosowanie, a z ich obsługą świetnie radzą sobie nawet maluchy poniżej drugiego roku życia.

Czekamy z zainteresowaniem, czy autorom Webee uda się zebrać potrzebną kwotę, by móc wprowadzić projekt w życie.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.