W Co Się Bawić
Newsletter

What Doesn’t Belong?

28 listopada 2012 napisany przez Ania

Znacie zabawę w odnajdywanie przedmiotu, który nie pasuje do pozostałych? Jeśli macie ochotę wypróbować tę grę na iPadzie, zainstalujcie aplikację What Doesn’t Belong od firmy TwoTea Applications.

 

Na użytkowników czeka aż 40 zagadek do rozwiązania. Każda plansza to 6 zdjęć, które pojawiają się za każdym razem w innej konfiguracji. Zadaniem gracza jest, w jak najkrótszym czasie, wskazać tę fotografię, która nie pasuje do pozostałych. Wynik można poprawiać, a kolejne plansze odblokowują w miarę zabawy. Zadania mają różny poziom trudności – niektóre odpowiedzi są oczywiste, inne wymagają myślenia abstrakcyjnego (w tych przypadkach pomoc rodziców będzie nieodzowna!). Są też takie, nad którymi i dorośli spędzą trochę czasu! Za dodatkową opłatą można  uzyskać dostęp do podpowiedzi. Nie wydaje nam się to konieczne. Jeśli rodzic bawi się z dzieckiem, naprowadzi malucha na prawidłowe rozwiązanie!

 

 

Gra jest zupełnie nie w naszej stylistyce, ale spełnia swoją funkcję edukacyjną. Przeszliśmy całą.
Polecamy starszym dzieciom – tym, które już zasiadają w szkolnych ławkach. I obowiązkowo z pomocą rodziców. Nasze pociechy wiele się dzięki aplikacji nauczą, ale tylko jeśli usłyszą nasze podpowiedzi i wyjaśnienia!

 

What Doesn't Belong - Educational Puzzle Game
What Doesn’t Belong – Educational Puzzle Game
Twórca: Alexandr Stacanov
Cena: 17.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.