W Co Się Bawić
Newsletter

Winnie the Pooh Wonder and Wander

3 grudnia 2012 napisany przez Ania

Disneyowskie książeczki, filmy i gry od lat cieszą się ogromną popularnością. Zachęcamy Was dzisiaj do zainstalowania maluchom darmowej aplikacji, której bohaterami są Kubuś Puchatek i jego przyjaciele.

Produkt składa się z kilku mini gier. Dzieciaki mogą bawić się w układanie puzzli, kolorowanie zwierzątek, odnajdywanie takich samych obrazków („memory”), wymyślanie melodyjki oraz testowanie elementów interaktywnych. Aplikacja, jak przystało na Disney’a, jest ładnie ilustrowana (choć nie w typowym, Disneyowskim stylu!) i kolorowana. Czepiamy się głównie niedociągnięć technicznych i nawigacji, która dla najmłodszych może okazać się nieco kłopotliwa. Przełączanie pomiędzy poszczególnymi planszami nie jest intuicyjne, ale za to obsługa mini gier to już bułka z masłem!

 

 

Winnie the Pooh Wonder and Wander
Winnie the Pooh Wonder and Wander
Twórca: Disney Publishing Worldwide Applications
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter