W Co Się Bawić
Newsletter

Wombi Christmas Toys. Świątecznych aplikacji ciąg dalszy.

7 grudnia 2012 napisany przez Ania

Święta za pasem. Nasi testerzy mają pełne ręce roboty. W najbliższym czasie na stronie pojawi się sporo świątecznych aplikacji. Mamy nadzieję, że wybór naszych maluchów i Waszym testerom przypadnie do gustu!

Na początek weekendu przygotowaliśmy dla Waszym maluchów aplikację Wombi Christmas Toys.

Na czym polega zabawa?

Dzieciaki muszą podjąć się nie lada wyzwania. Zostają pomocnikami w fabryce Świętego Mikołaja. To od nich zależy, czy uda się na czas przygotować świąteczne prezenty. W wersji darmowej maluchy mogą pobawić się pięcioma mini grami – powiesić ozdoby na choince, wypolerować bombki i naprawić trzy różne zabawki. Za pełną wersję (już nie świąteczną) z 20 planszami, rodzice muszą niestety zapłacić około 3$.

 

 

Gra przypadła nam do gustu ze względu na zróżnicowane zadania (poprawiające sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową) i prostą obsługę. Mamy parę drobnych uwag (jak choćby to, że raz zawieszonej na choince bombki nie można już przenieść), ale to darmowa wersja, więc wybaczamy.

 

Wombi Christmas Toys - Xmas games for kids
Wombi Christmas Toys – Xmas games for kids
Twórca: Tappeal AB
Cena: Bezpłatna
Wombi Toys - a toy workshop for kids
Wombi Toys – a toy workshop for kids
Twórca: Tappeal AB
Cena: 13.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.