W Co Się Bawić
Newsletter

Woogie – pluszowy przyjaciel Twojego dziecka i iPhona.

16 września 2012 napisany przez Ania

Czym bawią się Wasze dzieci? Pluszakami czy iPodem? A może jednym i drugim?

Teraz możecie podarować maluchowi zabawkę 2w1. Woogie 2 to bezpieczne opakowanie na iPhona i iPoda, które jednocześnie spełnia rolę przyjaznej maskotki. Producenci wyjaśniają: to w 50% pluszowy przyjaciel, w 50% opakowanie ochronne i w 100% znakomita zabawa.

 

 

 

Aby produkt w pełni stał się dziecięcym przyjacielem, musimy zainstalować na iPhonie lub iPodzie darmową aplikację Woogie. Dzięki niej na ekranie urządzenia pojawią się wesołe, interaktywne oczka (w różnych kolorach do wyboru). Będą reagować na nasz dotyk, łaskotanie, a jeśli przestaniemy zwracać na nie uwagę, zapadną w sen i zaczną głośno chrapać. Aby obudzić przyjaciół, wystarczy potrząsnąć urządzeniem. Ciekawy i zabawny pomysł. Najmłodsi będą zachwyceni!

 

 

Woogie dostępny jest w dwóch kolorach: niebieskim i różowym. Kosztuje około 20$.

 

Woogie
Woogie
Twórca: Griffin Technology
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.