W Co Się Bawić
Newsletter

Worek rozmaitości od Apple’a.

24 października 2012 napisany przez Ania

No i stało się. Impreza Apple’a zakończona. Firma zaprezentowała nie jeden, a całą gamę produktów. Oprócz wyczekiwanego iPada mini pojawiły się również zapowiedzi nowych Maków i iPada czwartej generacji.

Nas najbardziej zainteresowała mniejsza wersja tabletu. Czy obsługa dziecięcych aplikacji będzie na nim równie wygodna, jak na dużym iPadzie? Chętnie sprawdzimy!

 


 

Specyfikacja:

  • wyświetlacz o przekątnej 7,9 cali (rozdzielczość 1024×768)
  • wymiary – 200 x 134,7 x 7,2 mm
  • waga – 308 gram
  • procesor – Apple A5 1.0 GHz
  • aparat z tyłu -  5MPx
  • z przodu kamera FaceTime HD
  • 10 godzin na bateriiO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.