W Co Się Bawić
Newsletter

Zestawienie 50 najciekawszych aplikacji dla dzieci według The Guardian.

10 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Informacja dla wszystkich zainteresowanych tematem mobilnych aplikacji.

Brytyjski dziennik The Guardian opublikował niedawno listę 50 najciekawszych aplikacji mobilnych dla dzieci. Obecność niektórych gier bardzo nas zaskoczyła, wielu wartościowych pozycji zabrakło, ale tak to właśnie jest z różnego typu zestawieniami.

Cieszymy się, że autorzy umieścili na liście aplikacje Toca Boca (Toca Kitchen, Toca Train), Shape Minds and Moving Images (Little Fox Music Box), czy zinc Roe (Doodlecast for Kids). Bardzo lubimy ciekawe i ładne graficznie produkty tych firm.

Zainteresowanych przeczytaniem całego artykułu odsyłamy na stronę dziennika.
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.