W Co Się Bawić
Newsletter

Dystrybutory wody idealnym rozwiązaniem na upalne dni

20 lutego 2019 napisany przez dawid

Prowadząc firmę warto zadbać o swoich pracowników, którzy pracują dla Ciebie, szczególnie należy pamiętać, o tym w upalne dni. O ile praca w klimatyzowanym biurze nie daje się we znaki, aż tak bardzo Twoim pracownikom, to z pewnością ludzie, którzy pracują w hali produkcyjnej w ciężkich warunkach, docenią to bardziej.

Musisz pamiętać, że ludzie, którzy pracują dla Ciebie mają zapewnione prawo do wody, którą musisz im dostarczyć jako pracodawca. Jednak, aby koszty za wodę nie były zbyt duże zainwestuj w dystrybutor wody, który umieścisz blisko stanowisk pracy, ogólne dostępnym miejscu oraz takim, w którym będzie widoczny. Warto pamiętać, że woda dla firm, jest dużo tańsza niż dla indywidualnych osób, ponieważ podpisujemy umowę z dostawcą np. na 2 lata, zobowiązując się do zakupu wody co miesiąc, przez co otrzymujemy rabat dla stałych klientów.

Jeżeli, któryś z pracowników zapyta, czy woda z dystrybutora to dobry pomysł, śmiało możesz powiedzieć, że tak, ponieważ ma wiele magnezu oraz składników mineralnych, które pozwolą w szybki sposób nawodnić nasz organizm, dzięki temu zabezpieczamy pracownika przed odwodnieniem i uszczerbkiem na zdrowiu, Dbamy o jego bezpieczeństwo oraz mamy pewność, że nasz pracownik nie pójdzie na zwolnienie lekarskie.

Jeżeli zadbasz o pracownika, dostarczając mu wszystkie potrzebne rzeczy do wykonywania pracy, będziesz miał pewność, że zostanie z Tobą na dłużej oraz gdy będziesz potrzebował kogoś do pracy, to polecą swoich znajomych wiedząc, że mogą Ci zaufać jako pracodawcy. Zaletą dystrybutorów jest to, że podczas mniejszych temperatur w miejscu pracy, Twój pracownik będzie mógł liczyć na ciepły posiłek, jednak musisz zadbać o to, aby dystrybutor, który zakupisz do swojej firmy posiadał podgrzewacz do wody – jest to tzw. dystrybutor gorącej wody. Pozwoli to na szybkie podgrzanie wody, którą będzie można zalać torebkę herbaty
Dystrybutory dla firm to bardzo dobry pomysł, a zarazem wygodne rozwiązanie problemu z zimnymi napojami dla pracowników w Twojej firmie. Jeżeli zainwestujesz w dystrybutory to koszt, który poniosłeś bardzo szybko się zwróci.
Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.