W Co Się Bawić
Newsletter

Spokojna podróż z samochodowym uchwytem na iPada.

10 września 2012 napisany przez Ania

Nie od dziś wiadomo, że tablet to wymarzony towarzysz rodzinnej podróży.

Urządzenie znakomicie sprawdza się, kiedy maluchy tracą cierpliwość do jazdy i zaczynają się nerwowo kręcić, dając nam do zrozumienia, że bezczynne siedzenie w foteliku jest sprzeczne z ich naturą i zakrawa o tortury! Oczywiście, przekazanie iPada w ręce dzieci wiąże się z ryzykiem. Nasz obity sprzęt może szybko wylądować na samochodowej podłodze, na dodatek przy akompaniamencie dziecięcych krzyków (jeśli mamy więcej niż jednego malucha konflikt, w czyich rękach powinien się znajdować tablet – gwarantowany!).

Aby uchronić Was przed powyższymi niebezpieczeństwami rodzinnej podróży, proponujemy zakup samochodowego uchwytu na tablet. Poniżej prezentujemy kilka produktów, które szczególnie przypadły nam do gustu.

Coulvue firmy TouCoul to uchwyt na iPada, montowany na zagłówku fotela. Posiada regulowane ramię, która pozwala na ustawienie tabletu w najbardziej dogodnym dla nas położeniu. Niestety, największy atut urządzenia może również być największym zagrożeniem: wystające elementy stanowią niebezpieczeństwo w przypadku ewentualnej stłuczki.
Cena nie jest specjalnie wysoka – około 50€.

 

 

Click & Go iPad Active Car Mount firmy NextBase to produkt prosty i bezpieczny. Tablet wsuwa się do uchwytu, który jest na stałe przymocowany do zagłówka fotela. Nie ma tu elementów wystających i ruchomych, dzięki czemu produkt jest w 100% bezpieczny (pomyślnie przeszedł testy zderzeniowe). Tablet podlega automatycznemu ładowaniu, kiedy tylko włożymy go do etui, nie ma obawy, że iPad rozładuje się, kiedy nasze maluchy będą na nim oglądać bajkę! Niestety, produkt nie posiada regulacji położenia, więc z tabletu korzystać może tylko jedno dziecko.
Cena jest dość wysoka – 150€.

 

 

Trzeci produkt będzie idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy etui na iPada firmy modulR. Wystarczy dokupić do opakowania specjalny, zapinany na rzepy pasek Car Headrest Strap i za jego pomocą przymocować urządzenie do zagłówka. Oczywiście, nadal pozostaje problem braku mobilności tabletu umocowanego w ten sposób do siedzenia, ale za to znacznie oszczędzamy.
Cena paska to 16€.

 

 

Pamiętajcie, by przed zakupem uchwytu dokładnie sprawdzić, czy będzie pasował do posiadanego przez Was modelu tabletu! Miłej podróży!

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.