W Co Się Bawić
Newsletter

TOP 5 w kategorii WIRTUALNE ZABAWKI

20 września 2012 napisany przez Ania

Maluchy nie lubią, kiedy zbyt wiele się im narzuca. Ich najważniejszą aktywnością jest zabawa, a o tym jak należy się bawić to one wiedzą najlepiej!

 

 

Aplikacje dla najmłodszych mają zachęcać do eksploracji i dostarczać wiedzy o świecie poprzez różnorodne doznania wzrokowe i dźwiękowe w swobodnej, otwartej formie. Wybraliśmy dla Was kilka produktów, które naszym zdaniem najlepiej odpowiadają na potrzeby maluchów: są wesołe, kolorowe, proste w obsłudze, nie wymagają od użytkownika pośpiechu, czy osiągnięcia konkretnego rezultatu, a ich nadrzędnym celem jest dostarczenie wartościowej rozrywki.

Przed Państwem TOP 5 w kategorii
WIRTUALNE ZABAWKI

It’s a small world

Aplikacja muzyczno-obrazkowa. Użytkownicy gry przyłączają się do podróżujących balonem dzieciaków. Razem z nimi zwiedzają najróżniejsze zakątki świata, poznając jednocześnie tekst piosenki It’s a small world. Każda plansza dotyczy innego tematu i zawiera szereg elementów interaktywnych. To idealna aplikacja dla najmłodszych: wystarczy, że uruchomimy maluchom grę, balon pofrunie ponad kolejnymi krainami, a jedynym zadaniem dzieci będzie naciskać na wszystko, cokolwiek je zainteresuje. Więcej…

 

 

 

Little Fox Music Box

Little Fox to aplikacja muzyczna, swoista interaktywna pozytywka. Znajdziecie w niej trzy uroczo wykonane piosenki: London Bridge, Evening SongOld MacDonald. Każda melodia zilustrowana jest bajecznymi, interaktywnymi obrazkami, wykonanymi przez nominowaną do Oskara  Heidi Wittlinger. Można bawić się ponad setką animowanych elementów! Producenci polecają aplikację dzieciom w wieku od 2 do 6 lat. Cóż, mamy o wiele więcej i nie możemy się od niej oderwać! Więcej…

 

 

Toca Tea Party

W grze Toca Tea Party dziecko przyjmuje rolę gospodarza przyjęcia – decyduje, jakim obrusem przykryć stół, jaką podać zastawę i czym poczęstować przybyłych gości. Aplikacja kształtuje umiejętności społeczne i rozwija sprawność manualną. Jest bardzo prosta w obsłudze i mogą z niej korzystać jednocześnie nawet cztery osoby. Ta opcja na pewno przypadnie rodzicom do gustu! Więcej…

 

 

Sound Shaker

Ta muzyczna aplikacja jest tak niezwykła, że trudno opisać słowami, na czym faktycznie polega. Każde dotknięcie ekranu powoduje, że powstaje na nim grająca kropka. Im dłużej przytrzymamy palec, tym wyższy będzie wydawany przez nią dźwięk, a kropka będzie rosła i zmieniała kolor. Dodatkowe brzmienia otrzymamy przechylając ekran urządzenia – kropki, zaczną się przemieszczać, a uderzając o siebie nawzajem, wydadzą bogactwo nowych dźwięków. Zachwycająca prostotą, muzyczna aplikacja dla najmłodszych! Więcej…

 

 

Toca Hair Salon

Dzięki aplikacji Toca Hair Salon dzieci zamieniają się na chwilę w zawodowych fryzjerów. Mają okazję stworzyć na głowach swoich klientów prawdziwe dzieła sztuki. W salonie znajduje się prawie wszystko, co niezbędne do mycia, farbowania, suszenia, ścinania i układania włosów. Gra ma kilka drobnych niedociągnięć, ale maluchy i tak ją uwielbiają!  Więcej…

 

 

it's a small world
it’s a small world
Twórca: Disney Publishing Worldwide Applications
Cena: 3.99 €

 

Little Fox Nursery Rhymes
Little Fox Nursery Rhymes
Twórca: Fox and Sheep GmbH
Cena: 23.99 €
5

 

Toca Tea Party
Toca Tea Party
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
5

 

Sound Shaker
Sound Shaker
Twórca: zinc Roe Inc.
Cena: 1.79 €

 

Toca Hair Salon
Toca Hair Salon
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
3.33333

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.