W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Pilo3: An Interactive Children’s Story Book.

18 września 2013 napisany przez Ania

Co dziś w promocji?

 Pilo3: An Interactive Children’s Story Book

cena iOS: bezpłatna zamiast 2,99$
wiek: 3-4
kategoria: zabawa
język: angielski
www Arcreative
wersja na iOSa
(iPhone, iPod touch, iPad)

 

Wszystkim, którzy lubią połączenie kreskówek i zadań interaktywnych, polecam koreańską produkcję Pilo3. Bajka jest niestety po angielsku, ale może to plus? Dzieciaki szybko zorientują się w fabule. Z wykonaniem ćwiczeń też nie powinny mieć problemu. Akcję filmu przerywa kilka mini gier: znajdziecie wśród nich dopasowywanie kształtów, cięcie nadlatujących owoców (tak, tak – Ninja Fruit Rulez ;), pieczenie ciasta i budowanie pociągu. Wszystkie zabawy mają niski poziom trudności, dlatego nie polecam aplikacji dzieciakom powyżej 5 roku życia.

 

 

Animacje specyficzne, takie hmmm… przeładowane. Nie mój typ, ale w oglądaniu raczej nie przeszkadzają. Aplikacja jest bezpieczna. Z obsługą też nie najgorzej. No, a przede wszystkim – za darmo!

O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.