W Co Się Bawić
Newsletter

TOP 5
Wirtualne Zabawki
Najlepsze aplikacje dla dzieci.

13 marca 2013 napisany przez Ania

Jakiś czas temu przygotowaliśmy dla Was zestawienie pięciu najciekawszych aplikacji w kategorii Wirtualne Zabawki. Tych, którzy nie mieli okazji się z nim zapoznać, zapraszamy do nadrobienia zaległości TU. Dziś prezentujemy kilka kolejnych produktów, które odpowiadają na potrzeby najmłodszych graczy – są proste w obsłudze, bezpieczne i mają za zadanie dostarczać przyjemności. A przy okazji, niby przypadkiem ;) – edukują!

TOP 5 w kategorii Wirtualne Zabawki (2)

 

Beck and Bo  - na iOSa

Prosta aplikacja rozrywkowo-edukacyjna dla najmłodszych. Użytkownicy biorą czynny udział w kreowaniu przygód tytułowych bohaterów. Na początku każdej planszy na ekranie wyświetla się tylko tło. Zadaniem graczy jest umieścić pojawiające się przedmioty w odpowiednim miejscu ekranu, np. „zawiesić” słońce na niebie, „przyczepić” liście do palmy itd. Podczas dotykania poszczególnych elementów, dzieci słyszą ich angielskie nazwy. Scena stopniowo ożywa, wypełniając się bogactwem przedmiotów, dźwięków i ruchu. Więcej…

 

 


My PlayHome – na iOSa i Androida

Dom dla lalek na tablecie. Wirtualna rezydencja składa się z pięciu pomieszczeń: salonu, pokoju dziecięcego, sypialni, łazienki i kuchni. Każda plansza to całe mnóstwo elementów interaktywnych – można je dotykać, przestawiać, a po skończonej zabawie, jednym kliknięciem przywrócić do pierwotnego położenia. Na wybór graczy czeka piętnastu sympatycznych bohaterów – postacie można przestawiać pomiędzy pomieszczeniami i, co najważniejsze, angażować w wykonywanie domowych obowiązków. Więcej…

 

 

 

Pepi Tree – na iOSa i Androida

Aplikacja dla miłośników przyrody. Dzieci mają okazję podejrzeć leśnych mieszkańców w porze obiadowej. Zwierzątka właśnie szykują się do spożycia posiłku – niektóre danie mają już na talerzu, inne dopiero muszą je złapać. Czytelna, prosta w obsłudze i pięknie ilustrowana aplikacja dla najmłodszych. Więcej…

 

 

 

Dr. Panda’s Veggie Garden – na iOSa i Androida

Nie mogliśmy się zdecydować, którą apkę z Doktorem Pandą wybrać. Wszystkie są świetne i charakteryzują się wysoką grywalnością. Wśród naszych testerów największym zainteresowaniem cieszy się aplikacja owocowo-warzywna.
Sympatyczny miś zajął się rolnictwem. Skwapliwie pielęgnuje swoje roślinki, w nadziei na obfite plony. Na dzieci czeka kilkanaście mini gier i wielu uroczych bohaterów. Więcej…

 

 

 

Toca Band – na iOSa

Z muzyczną apką od Toca Boca dzieciaki mają okazję założyć własny zespół. Na przesłuchaniu pojawiło się sporo ciekawych osobowości. Jest kucharz blaszany bębenek, pan banjo w cylindrze, a nawet szczękający zębami, zielony kastaniet. Postacie wydają różne dźwięki, w zależności od tego, na którym miejscu sceny je postawimy. Najwięcej do powiedzenia będzie miał oczywiście solista. Lokując postać na centralnym, żółtym podium, dokładnie poznamy jej muzyczne możliwości Więcej…

 

 

 

Jeśli zainteresowała Was któraś z wyżej wymienionych aplikacji,
zerknijcie na linki poniżej:

Beck and Bo - Toddler Puzzles
Beck and Bo – Toddler Puzzles
Twórca: Avokiddo Ltd
Cena: 17.99 €
4.25

 

My PlayHome
My PlayHome
Twórca: PlayHome Software Ltd
Cena: 23.99 €
4.66667

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Pepi Tree
Pepi Tree
Twórca: Antanas Marcelionis
Cena: 17.99 €
5

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Dr. Panda Veggie Garden
Dr. Panda Veggie Garden
Twórca: Dr. Panda Ltd
Cena: 23.99 €
5

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Toca Band
Toca Band
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
4.75O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.