W Co Się Bawić
Newsletter

Pottery HD.
Lepienie garnków uspokaja.

10 października 2012 napisany przez Ania

Unikalna aplikacja polskich twórców.

Na aplikację Pottery HD firmy Infinite Dreams trafiłam po raz pierwszy, przeglądając zestawienia najciekawszych propozycji na urządzenia mobilne.  Lepienie garnków  – no nie brzmiało to specjalnie interesująco. Panie i panowie, biję się w piersi, bo nie miałam racji!

Opis

Zabawa faktycznie polega na lepieniu garnków z wirtualnej gliny. Na początku przechodzimy krótki kurs instruktażowy. Potem praca zaczyna się na całego – tworzymy naczynia na specjalne zamówienia, które przychodzą do nas w formie krótkich wiadomości. W miarę pracy zdobywamy punkty, a te z kolei możemy zamienić na przydatne materiały np. kolorowe farby, czy ozdoby. Nasze dzieła mogą być nawet wystawione na sprzedaż, a jakże!

 

 

Naszym zdaniem

Pottery HD to pięknie wykonana, relaksująca aplikacja. W tle brzmi spokojna muzyka, a my formujemy i kształtujemy – spokojnie, równo, bez pośpiechu. Samo myślenie o tym procesie uspokaja!
Nie dajcie się zwieść pozorom – lepienie wcale nie jest takie proste – wymaga cierpliwości i dokładności, ale za to efekt dostarcza dużo satysfakcji. Aplikacja to zabawa dla każdego – dorosłych i dzieci. Starsi mogą potraktować Pottery HD jako sposób na rozluźnienie po ciężkim dniu.

Garncarstwo uspokaja – nawet to wirtualne!

Maluchom warto pokazać aplikację z kilku powodów: aby im wytłumaczyć, co to w ogóle jest garncarstwo, a także kształtować cierpliwość i umiejętność skupiania uwagi.  Dzieci nie muszą oczywiście lepić naczyń według wskazań, niech bawią się aplikacją po swojemu.

 

Let's create! Pottery HD
Let’s create! Pottery HD
Twórca: Infinite Dreams
Cena: 29.99 €
4.76471

 

Let's Create! Pottery HD Lite
Let’s Create! Pottery HD Lite
Twórca: Infinite Dreams
Cena: Bezpłatna
4.27193O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.