W Co Się Bawić
Newsletter

Shoot The Birds – zemsta za dynie!

4 października 2012 napisany przez Ania

Czy ptaki już na stałe ustąpiły zielonym świniom miejsca w App Storze?

Aby ocalić od zapomnienia gatunek jajorodnych, przedstawiamy Wam świetną aplikację polskich producentów Infinite Dreams, w sam raz na nadchodzące, deszczowe popołudnia.
Panie i Panowie… Shoot The Birds.

Opis

Bezczelne ptaki bezwstydnie zjadają dynie z naszego z trudem uprawianego pola. Nadszedł czas na zemstę! Gracze otrzymują w ręce kuszę (tak Moi Drodzy, tym razem nie ma procy!) i muszą zestrzelić nieproszonych gości. Ptaki są przeróżne: szybkie, wolne, wielkie, malutkie, ale wszystkie jednakowo niechciane! Musimy wykazać się szybkością i precyzją. Im gorzej będzie nam szło, tym szybciej zajdzie słońce i w rezultacie zdobędziemy mniej punktów (miłośnicy aplikacji Tiny Wings wiedzą, jak ważne jest „przedłużanie” dnia).

Zdobywanie punktów:

Punkty otrzymujemy za każdym razem, kiedy uda nam się zestrzelić ptaka. Uzyskamy o wiele lepszy wynik, jeśli będziemy trafiać we wszystkie ptaki po kolei lub jeśli unicestwimy kilku nieproszonych gości z pomocą jednej strzały (tzw. bonus kebab!). Polecamy również uruchomienie opcji Fury Mode – aktywuje się, jeśli oddajemy celne strzały około raz na sekundę. Punkty zdobywane w Fury Mode mnożą się o wiele szybciej!

 

 

Naszym zdaniem:

Gra naprawdę wciąga! Zwłaszcza, że oprócz zestrzeliwania ptaków i zdobywania punktów, producenci przygotowali dla nas atrakcyjne i wcale niełatwe do wykonania zadania: musimy np. trafić pięć różowych ptaków (wydaje się śmieszne, ale poczekamy, aż spróbujecie), oddać 20 celnych strzałów pod rząd i tak dalej…

Grafika gry jest bardzo dopracowana. Stopniowo zachodzące słońce uatrakcyjnia zabawę. Podobają nam się zwłaszcza animacje ptaków, które jak sami zobaczycie, uchylają się przed strzałami, tracą pióra i wydają tragikomiczne dźwięki. Szkoda, że producenci nie pokusili się o wpadający w ucho motyw muzyczny – troszkę nam tego zabrakło.

Musimy również ponarzekać na opcję Fury Mode. Podczas gry zdarzało nam się, że chcieliśmy strzelać szybko i celnie, ale nie było do kogo, ptaki nie pojawiły się na ekranie i zbieranie trafień, aby otrzymać Fury Mode, trzeba było zaczynać od początku.

Wciągająca ptasia aplikacja na deszczowy wieczór.

Podsumowując, nudzić się nie będziecie. Możecie co najwyżej stać się troszkę nerwowi. Nie polecamy korzystania z aplikacji w środkach transportu – starsi współpasażerowie będą spoglądać ze zdziwieniem na Waszą zaciętą twarz i głębokie westchnienia! A kiedy spostrzegą, że Waszemu osobliwemu zachowaniu towarzyszy przebijanie strzałą uroczych ptaszków, mogą nawet wyrazić swoją dezaprobatę (nam się przytrafiło!).

Co sądzicie o tej aplikacji? Dajemy Shoot The Birds dzieciakom czy zatrzymujemy w Kąciku Rodzica?

 

Shoot The Birds
Shoot The Birds
Twórca: Infinite Dreams
Cena: 4.99 €
4

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.