W Co Się Bawić
Newsletter

Shoot The Zombirds
Truptaki kontra Dyniusie!

25 października 2012 napisany przez Ania

Jeśli podobała Wam się aplikacja Shoot The Birds od Infinite Dreams, to pewnie jesteście zainteresowani hallowenową odsłoną produktu.

Shoot The Zombirds, bo o tej aplikacji mowa, jest równie wciągająca jak jej poprzedniczka. Autorzy zadbali, żebyśmy się nie nudzili. Gra oferuje wiele nowych opcji. Zadaniem użytkowników jest nie tylko celować do Truptaków (tak, tak, tym razem to już nie są żywe stworzenia), ale jednocześnie pilnować, by nie porwały naszych Dyniusiów! Podczas każdej gry zdobywamy złote monety, które możemy zamienić w Grobowym Kramiku na przydatne narzędzia. No i jak zawsze czeka na nas cała masa zadań do wykonania!

 

 

Świetna grafika, zabawne postacie – bomba!
Uwaga! Aplikacja Shoot The Zombirds dostępna jest w App Storze od dawna, ale z okazji Halloween twórcy szykują dla nas atrakcyjne aktualizacje. Przynajmniej tak obiecują! Nie przegapcie!

 

Shoot The Zombirds
Shoot The Zombirds
Twórca: Infinite Dreams
Cena: 1.99 €
4.44444

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.