W Co Się Bawić
Newsletter

Yumm. Zmierzcie się z potworkiem!

25 października 2012 napisany przez Ania

Nie tylko na Halloween.

Zdarzają się Wam takie momenty, że siedzicie zakopani pracą i niespodziewanie uderza w Was od środka wściekłość na życie, na ten nędzny los? Zamiast spędzać czas na Karaibach – pluskać się w przejrzystej, chłodnej wodzie, chłonąć dźwięki i zapachy egzotycznej natury, wdychacie odór trudu i wysiłku ponad miarę. Spokojnie! W takich chwilach sięgnijcie po prostu po aplikację Yumm.

Na czym polega zabawa?

Bohaterem gry jest sympatyczny potworek. Na dobry początek proponujemy połaskotać stworzenie po brzuszku – pięknie się zaśmieje. Podstawowy cel zabawy jest oczywiście inny – musimy (jeśli znajdziemy w sobie na tyle odwagi!) włożyć palec w paszczę potwora i cierpliwie czekać. Potworek będzie próbował odgryźć nam kawałek dłoni! Za moment okaże się, kto jest sprytniejszy – my, czy on? Trzeba wykazać się refleksem, inaczej marny nasz los! Pamiętajcie, by nie zabierać ręki zbyt wcześnie – wtedy przeciwnik zdobędzie punkt.

Ostrzegamy – zabawa dla silnych psychicznie, bo pewnie nie raz „poleje się krew”!

 

 

Yumm to świetny odstresowywacz. Złowieszcze dyszenie i radosne śmiechy potworka tak nas zaabsorbują, że zapomnimy o bożym świecie. A potem, już w dobrym humorze, o wiele przyjemniej będzie wrócić do pracy.

UWAGA! Aplikacja ma również swoje halloweenowe wydanie! W sam raz na pochmurne, jesienne dni.

 

Yumm
Yumm
Twórca: Fancygames, Ltd.
Cena: Bezpłatna
3.5

 

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.