W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Bugsy’s Math Quest.

19 czerwca 2013 napisany przez Ania

Jeśli Wasze dzieci są na etapie nauki mnożenia i dzielenia, może spodoba im się apka Bugsy’s Math Quest. Jej cena spadła dziś z 3$ do zera. Bierzcie, póki dają.

 

Zasada obsługi jest bardzo prosta. Trzeba wpisać wynik działania matematycznego. Dzięki temu bohater gry pokonuje groźne potwory i przemieszcza się po planszy. Na końcu każdego poziomu uczestnik ma okazję powtórzyć działania, w których popełnił błędy.

 

 

Gracze mają do wyboru dwa poziomy trudności: easy i hard. Połączenie z siecią zabezpieczono przed ciekawskim wzrokiem dzieciaków. Czy skutecznie? To już kwestia indywidualna :)

Jeśli Wasze pociechy lubią matematyczne łamigłówki, zerknijcie na pozostałe apki z chomikami w roli głównej.

 

Bugsy's Math Quest
Bugsy’s Math Quest
Twórca: Peapod Labs LLC
Cena: 13.99 €

 

Bugsy Kindergarten Math
Bugsy Kindergarten Math
Twórca: Peapod Labs LLC
Cena: 13.99 €

 

Bugsy in Math Kingdom
Bugsy in Math Kingdom
Twórca: Peapod Labs LLC
Cena: 13.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.