W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Cocoons and Caterpillars. A Stella and Sam Adventure.

29 marca 2013 napisany przez Ania

Kolejna darmowa aplikacja na dziś – Cocoons and Caterpillars: A Stella and Sam Adventure.

Bestsellerowe książki autorstwa Marie-Louise Gay przetłumaczono już na piętnaście języków. Przygody Stelli i Sama cieszą się niesłabnącą popularnością dzieci z całego świata. Wesołych przyjaciół można podglądać na kartkach tradycyjnych książek, w szklanym ekranie telewizorów, no i oczywiście na tabletach.


Dziś możecie zainstalować na urządzeniach z oprogramowaniem iOS interaktywną opowieść Coocons and Caterpillars. Bajkę uatrakcyjniają trzy proste gry: malowanie palcem po chmurach, wodzenie po ekranie motylkiem zmieniającym kolor i odtwarzanie melodii śpiewanej przez cztery wesołe ptaki. Zadania wspierają rozwój sprawności manualnej, pamięci i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Aplikacja nie zawiera reklam i nie pozwala na połączenie z siecią. Uwaga! Wyłącznie w języku angielskim i francuskim.

 

Cocoons and Caterpillars: A Stella and Sam Adventure
Cocoons and Caterpillars: A Stella and Sam Adventure
Twórca: zinc Roe Inc.
Cena: 8.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.