W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Counting with the Very Hungry Caterpillar

20 marca 2013 napisany przez Ania

Uwaga Rodzice! Zielona gąsienica oferuje maluchom pomoc w nauce liczenia. W porozumieniu z firmą Night & Day Studios, obiecała udzielić korepetycji za darmo. Ale tylko dziś – normalnie bierze za to trzy dolary. 

 

Zgromadzone w apce zadania podzielone są na kilka poziomów trudności. Maluchy rozpoczynają od prostych ćwiczeń, polegających na dotykaniu widocznych na ekranie przedmiotów – poznają ich angielskie nazwy i stopniowo zaznajamiają się z procesem liczenia. Kolejne plansze są coraz bardziej wymagające – maluchy muszą wskazywać tylko wybrane, spośród pojawiających się na tablecie elementów, a wreszcie oznaczać ich prawidłowe ilości. Wszystkie zadania opierają się na podobnym schemacie – gąsienica jest bardzo, bardzo głodna, a użytkownik musi odnaleźć i zjeść jej ulubione przysmaki.

 

 

Co nam się podoba w tej apce?

Przede wszystkim przejrzystość! Białe tło ułatwia skupienie na zadaniu, a kolorowe rysunki przykuwają uwagę maluchów. Zadania w obrębie danego poziomu mogą pojawiać się w stałej kolejności lub losowo.
Bardzo żałujemy, że polecenia podawane są w języku angielskim – dzieciaki będą potrzebowały naszej pomocy!

Uwaga! Możliwość połączenia z siecią!

 

Counting with the Very Hungry Caterpillar for iPad
Counting with the Very Hungry Caterpillar for iPad
Twórca: Night & Day Studios, Inc.
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.