W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: darmowe aplikacje dla dzieci na iOSa.

30 czerwca 2013 napisany przez Ania

Darmowe gry dla dzieci na iOSa.

Jak mija Wam niedzielne popołudnie? Jeśli pogoda nie dopisuje, a dzieciaki marudzą, to może warto zerknąć listę bezpłatnych aplikacji.

 

Karl’s  Castle to interaktywna aplikacja obrazkowa, która pozwala najmłodszym przenieść się w zaczarowany świat królewskiego dworu. Na zamku można spotkać same znane osobistości: jest księżniczka całująca oślizgłą ropuchę, jest czarodziej wypowiadający tajemne zaklęcia, są rycerze, giermkowie i wielu innych, zabawnych mieszkańców. Aplikacja nie przypomina standardowych książeczek na tablety. Nie ma w niej tekstu, nie ma „stron” do przełączania. Mali użytkownicy zwiedzają teren zamku przesuwając palcem po tablecie, a czeka na nich blisko 50 interaktywnych bohaterów.
Karl’s Castle zawiera dodatkowo trzy mini gry: maluchy muszą odszukać ukrywającego się na zamku chłopca, odnaleźć 5 sympatycznych szczurków (zadanie jest tym trudniejsze, że zza ścian gryzoniom wystają jedynie różowe ogonki) i zapamiętać śpiewaną przez ptaszki melodię. Zainteresowanych pełną recenzją aplikacji zapraszam TU.

 

Stella and Sam Story Pack – znakomita okazja dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze przyjemności testować produktów ze Stellą i Samem. Instalując jedną apkę, na tablecie będziecie mieć aż pięć opowieści z tymi sympatycznymi bohaterami w roli głównej. Proste ilustracje, ciekawa fabuła i interaktywne zabawy to cechy charakterystyczne produktów od zincRoe. Uwaga! W dwóch wersjach językowych: po angielsku i francusku.

 

 

Some simple animal puzzles for kids – bardzo proste w obsłudze puzzle dla dzieciaków. Jest ich aż czterdzieści. Acha, i jeszcze 10 w wersji dla najmłodszych (po 4 kawałki). Bez reklam, bez linków łączących z siecią.

 

 

LINKI:

Karl's Castle
Karl’s Castle
Twórca: Ravensburger Digital GmbH
Cena: 4.99 €

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Stella and Sam Story Pack
Stella and Sam Story Pack
Twórca: zinc Roe Inc.
Cena: 18.99 €
Karl's Castle
Karl’s Castle
Twórca: Ravensburger Digital GmbH
Cena: 4.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.