W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: darmowe gry dla dzieci na iOSa.

29 czerwca 2013 napisany przez Ania

Weekend trwa w najlepsze, a na stronie nie pojawiła się jeszcze żadna okazja do złapania. Już spieszę, by nadrobić zaległości. A więc, Moi Drodzy…

 

Dziś App Store proponuje nam przecenę aplikacji Shake&Make. Opisałam ją dawno temu – zainteresowanych pełną recenzją zapraszam TU. Mniej cierpliwych w skrócie informuję, iż Shake&Make to nietypowa układanka dla dzieci i dorosłych, z rysunkami wykonanymi przez Eda Emberley’a. Ten miły, starszy pan jest ilustratorem bajek dla najmłodszych. W Ameryce wielką popularnością cieszą się podręczniki, w których krok po kroku podpowiada, jak szybko i bez większego wysiłku (głównie z pomocą kształtów geometrycznych) tworzyć z dziećmi/dzieciom piękne rysunki.

Aplikacja Shake&Make opiera się na świetnym pomyśle, ale zadania są na dość wysokim poziomie. Zdecydowanie nie dla maluchów!

 

Ed Emberley's Shake & Make
Ed Emberley’s Shake & Make
Twórca: Night & Day Studios, Inc.
Cena: 0.99 €

 

I to nie koniec dzisiejszych atrakcji. Wśród darmowych apek pojawiły się dwie urocze książeczki: Tortoise&RabbitPinocchio. Niestety po angielsku, ale za to z ładnymi ilustracjami.

 

PINOCCHIO: HelloStory
PINOCCHIO: HelloStory
Twórca: S-Mobile Co. Ltd.
Cena: 1.99 €

 

The Tortoise and The Rabbit.
The Tortoise and The Rabbit.
Twórca: Triple I Geographic Co., Ltd.
Cena: Bezpłatna

 

Jest też kilka propozycji edukacyjnych. Moi testerzy byli zachwyceni apką Carnival of Animals: Music Education for Your Kids (Uwaga! Pomoc rodziców niezbędna. Książeczka po angielsku, z dużą ilością tekstu).

 

Carnival of Animals: Music Education for Your Kids
Carnival of Animals: Music Education for Your Kids
Twórca: Aedify Technology Limited
Cena: Bezpłatna

 

 Nauka liczenia od 1 do 100.

Math Machine
Math Machine
Twórca: Gingerbread Kids Limited
Cena: 2.99 €

 

 Aplikacja do tworzenia własnych książeczek

Storybook Maker
Storybook Maker
Twórca: Invocore, LLC
Cena: 2.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.