W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: darmowe książeczki na iOSa.

10 czerwca 2013 napisany przez Ania

Darmowe książeczki na iOSa.

Ostatnio mam dość dużo na głowie, ale o darmowych apkach nie zapominam :) Dziś kilka interaktywnych książeczek. Niestety, nie są po polsku. Aby w pełni skorzystać z dostępnych opcji, przyda się dorosły ze znajomością angielskiego (lub kilku innych języków).

Up & Down – fajnie ilustrowana. Po angielsku, francusku, hiszpańsku i arabsku. Dodatkiem do książeczki są puzzle, kolorowanki i zabawa w odnajdywanie takich samych obiektów na połówkach planszy.

 

 

Arriba y abajo
Arriba y abajo
Twórca: Mr. Garamond S.L.
Cena: 1.99 €

 

I jeszcze przygody trzech świnek, dostępne w dwóch wersjach :)

The three_little_pigs
The three_little_pigs
Twórca: Paolo Godino
Cena: 5.99 €

 

The Three Little Pigs - Interactive book
The Three Little Pigs – Interactive book
Twórca: RIBAR S.L.
Cena: 1.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.