W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Dr. Panda’s Beauty Salon.

30 maja 2013 napisany przez Ania

Dr. Panda’s Beauty Salon za niecałego dolara!

Na dzień 5 czerwca TribePlay planuje premierę swojego najnowszego produktu – Dr. Panda’s Handyman. A póki co, aby uprzyjemnić nam czas oczekiwania na grę, twórcy oferują fanom sympatycznego misia aplikację Dr. Panda’s Beauty Salon w promocyjnej cenie! Kto jeszcze nie ma, niech przeczyta naszą recenzję i skorzysta z umieszczonego poniżej linku :) Miłej zabawy!

 

 

Na czym polega zabawa?

Miś Panda otworzył salon piękności. Klienci już ustawiają się w kolejce. Czekają na nich wygodne fotele, piękne wnętrza i całe mnóstwo zabiegów kosmetycznych do wyboru.
W skład gry wchodzi ponad jedenaście zadań: m.in. zdobienie paznokci, pielęgnacja i makijaż twarzy, a nawet przygotowywanie biżuterii na specjalne zamówienie. Więcej…

 

Dr. Panda Beauty Salon
Dr. Panda Beauty Salon
Twórca: Dr. Panda Ltd
Cena: 23.99 €
3

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.